mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Gyventojai įvertino Joniškio rajono savivaldybės administracijos teikiamas administracines paslaugas
Gyventojai įvertino Joniškio rajono savivaldybės administracijos teikiamas administracines paslaugas

Sausio–vasario mėnesiais Joniškio rajono savivaldybės administracija gyventojus kvietė dalyvauti apklausoje ir įvertinti asmenų aptarnavimo ir prašymų nagrinėjimo kokybę Joniškio rajono savivaldybės administracijoje.

Tyrimas buvo vykdomas Joniškio rajono savivaldybėje, seniūnijose ir elektroniniu būdu. Tyrime dalyvavo 202 respondentai (surinkta 114 popierinių anketų, 88 anketos užpildytos internetu). Aktyviausiai apklausoje dalyvavo vidutinio amžiaus, dirbantieji Joniškio miesto ar rajono gyventojai.

Tyrimo tikslas – ištirti Joniškio rajono savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų aptarnavimo kokybę.

Dažniausiai į administraciją gyventojai kreipiasi dėl socialinės, laidojimo išmokos ir vietinės rinkliavos mokesčio už komunalines atliekas.

Net 142 respondentai (iš 202) – patenkinti administracijos teikiamomis paslaugomis, suteiktomis konsultacijomis. Asmenys, pildę anketas raštu, yra labiau patenkinti suteiktomis paslaugomis nei pildę apklausą internetu. Tai rodo, kad asmenys, bendraudami su specialistu gyvai, dažniau susidaro teigiamą įspūdį apie atliekamus darbus administracijoje.

Tiek elektroninės apklausos, tiek apklausos raštu rezultatai parodė, kad administracijos darbuotojai telefonu aptarnauja piliečius operatyviai. Daugiau nei 50 proc. respondentų nurodė, jog skambinant telefonu jiems laukti, kol darbuotojas atsilieps, neteko. Dėl šios priežasties asmenų priėmimo laiką gyventojai vertinta labai gerai.

Apklausos rezultatai parodė, kad didžiąjai daliai Joniškio rajono gyventojų tinka administracijos nustatytas darbo laikas.

93 proc. visų respondentų teigia, kad darbuotojas niekada užuominomis arba kitaip neleido suprasti, kad už palankų klausimo sprendimą ar suteiktą paslaugą jam reikėtų atsidėkoti. 4,5 proc. asmenų įvardijo, kad teko susidurti su situacija, kai darbuotojas užuominomis bandė pasakyti, kad reikalingas atsidėkojimas.

Apklausos rezultatai

Joniškio rajono savivaldybės administracija