mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Diaspora

Lietuvos diaspora – užsienyje gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys, taip pat nelietuvių kilmės asmenys, kildinantys save iš Lietuvos, siejantys save su Lietuva istoriniu, kultūriniu, socialiniu, ekonominiu ar politiniu ryšiu.

Lietuvos diasporos politikos strateginės gairės „Globali Lietuva“ 2022–2030 m.

Lietuvos diasporos politikos strateginių gairių „Globali Lietuva“ 2022–2030 m. įgyvendinimo Joniškio rajone veiksmų planas 2024–2026 m.

Joniškio kraštas – Šiaurės Lietuvos širdis, atvira kiekvienam žmogui, jaukiam ir saugiam gyvenimui, verslo ir kūrybos plėtrai.

Atnaujintos viešosios, poilsio zonų erdvės, renovuota didžioji miesto daugiabučių namų kvartalų dalis, išplėtota dviračių takų infrastruktūra sukuria patogią ir jaukią aplinką įvairaus amžiaus gyventojams.

Joniškio rajono savivaldybė aktyviai dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyvoje „Globalūs regionai“. Projektu siekiama integruoti išvykusius kraštiečius į gimtojo miesto / krašto gyvenimą ir suteikti galimybę kiekvienam išvykusiam ne tik sekti savo krašto naujienas, bet taip pat ir pačiam aktyviai prisidėti kuriant gimtinės gerovę.

Kilus klausimams galite kreiptis į Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriaus viešųjų ryšių specialistę Mariją Kaminskaitę el. p. marija.kaminskaite@joniskis.lt arba mob. tel. +370 672 25 299.