mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

2024-07-16

Smulkusis verslas ir ūkininkai planuoja įrengti beveik 58 MW bendros galios saulės elektrinių

Per kelis mėnesius nuo kovo pradžios Lietuvos energetikos agentūra gavo 742 paraiškas dėl valstybės investicinės paramos saulės elektrinių projektams sausumoje. Smulkusis verslas ir ūkininkai planuoja įrengti beveik 58 MW bendros galios saulės elektrinių. Jau nuo rugsėjo 4 d. dar daugiau įmonių ir ūkininkų vėl bus pakviesti teikti paraiškas paramai gauti pagal Energetikos ministerijos patikslintas finansavimo sąlygas.
2024-07-16

Lietuvos banko Finansinio raštingumo centras primena, kad sukčiai neatostogauja net vasarą

Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras ir Lietuvos banko Finansinio raštingumo centras interaktyviu edukaciniu testu gyventojams primena, kad sukčiai neatostogauja net vasarą. Dvylika testo klausimų padės prisiminti dažniausius sukčiavimo būdus ir jų požymius, o geriausiai testą išsprendusieji laimės Lietuvos banko Finansinio raštingumo centro iniciatyva sukurtą strateginį stalo žaidimą „Sukčių voratinklis“.
2024-07-16

Gaižaičių, Satkūnų ir Žagarės seniūnijoms perduoti nauji automobiliai

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Karbauskienė Gaižaičių, Satkūnų ir Žagarės seniūnijoms įteikė naujų automobilių raktelius.
2024-07-16

Daliai žmonių – paprastesnė ir greitesnė negalios nustatymo procedūra

Nuo šiol žmonėms, sergantiems tam tikromis sunkiomis ligomis, kreipusis dėl negalios nustatymo, jiems bus taikoma supaprastinta tvarka, t. y. bus atliekamas tik medicininis vertinimas, atsisakant kitų negalios vertinimo ir apskaičiavimo procedūrų. Be to, kartu  patikslinta ir negalios nustatymo tvarka dirbantiems senatvės pensijos amžių sukakusiems asmenims, kurie yra laikinai nedarbingi – sprendimą dėl jų dalyvumo lygio specialistai turės priimti žymiai greičiau nei dabar, t. y. ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.
2024-07-16

Priminimas dėl nerūkymo zonų

Primename, kad Joniškio rajono savivaldybės taryba vadovaudamasi Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymo 19 straipsnio 3 dalimi ir atsižvelgdama į Joniškio rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos 2014 m. gegužės 8 d. teikimą Nr. 1 yra paskelbusi šias nerūkymo zonas Joniškio rajone.
2024-07-15

Joniškio rajono vandens telkinių kokybė atitinka higienos normas

Joniškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad pagal sudarytą Joniškio rajono savivaldybės ir Vytauto Didžiojo universiteto aplinkos monitoringo 2023–2025 metų programos vykdymo paslaugų pirkimo sutartį, akredituota laboratorija maudymosi sezono metu stebi vandens telkinių, naudojamų visuomenės poreikiams, vandens kokybę.  Joniškio rajone maudyklų vandens kokybė stebima vadovaujantis HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“.
2024-07-15

Įrengti 3 nauji konteineriai naudoto kepimo aliejaus surinkimui

Naudoto kepimo aliejaus atliekos susidaro kiekvienuose namuose, gaminant maistą, naudojant maisto produktus, kuriuose yra aliejaus.
2024-07-15

Paskelbti valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Šiemet Joniškio rajono mokiniai rinkosi laikyti 3 mokyklinius (lietuvių kalbos ir literatūros, menų, technologijų) ir 10 valstybinių brandos egzaminų. Populiariausi jau keletą metų lieka tie patys egzaminai:  užsienio kalbos (anglų) valstybinis brandos egzaminas, privalomas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas ir matematikos valstybinis brandos egzaminas.
2024-07-15

Dėl užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir metrikacijos skyrius primena, kad pagal Lietuvos Respublikos civilinės būklės aktų registravimo įstatymo 7 straipsnį Lietuvos Respublikos piliečiai privalo pranešti civilinės metrikacijos įstaigai apie užsienio valstybėse įregistruotus ar patvirtintus civilinės būklės aktus.
2024-07-15

Pasirašyta Raktuvės g. šaligatvio ir asfaltbetonio dangos atnaujinimo darbų sutartis

Joniškio rajono savivaldybės administracija, siekdama prisidėti prie kokybiškos susisiekimo infrastruktūros kūrimo, mobilumo, darnaus judumo ir saugumo, pasirašė Žagarės m.  Raktuvės g.  šaligatvio ir asfaltbetonio dangos atnaujinimo darbų sutartį su UAB „Gigas“.
2024-07-12

Žagarės vyšnių festivalis „Po 20 metų“

Žagarė kasmet trečiąjį liepos savaitgalį būna triukšmingiausias ir svetingiausias Lietuvos miestas, kurį sušildo muzika, prisodrinta vyšnių aromato, dainos, pagarba šimtmečių istorinei praeičiai, ilgai nesimačiusių bičiulių apsikabinimai, į visas puses dalijamos šypsenos, pasididžiavimas savo gimtine.
2024-07-11

Joniškyje lankėsi Lietuvos Respublikos ir Latvijos Respublikos sveikatos apsaugos ministrai

Liepos 11 d. Joniškyje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Latvijos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Hosamas Abu Meri kartu su Latvijos Respublikos ambasadore Lietuvoje Solveiga Silkalna ir kitais komandos nariais.