
Jankūnų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Kad žiemą būtų šilčiau“, dalinai finansuotą (824 Eur) valstybės biudžeto lėšomis pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, kuriai lėšas skyrė Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Bendruomenė naudojasi patalpomis, kurios yra seniai statytame name ir jo lauko durys nesandarios, susidėvėję. Buvo būtina jas pakeisti. Taip pat patalpose šalta, nėra šildymo.
Projekto įgyvendinimo metu buvo pakeisti lauko durys bei įsigyta šildymo krosnelė. Darbus atliko patys bendruomenės nariai.
Jankūnų kaimo bendruomenė
