mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

NVO naujienos

„Tai skambės giria“ – medžiotojų ir žvejų šventė
„Tai skambės giria“ – medžiotojų ir žvejų šventė

Birželio 6 dieną įvyko nuostabi šventė „Tai skambės giria“, subūrusi medžiotojų ir žvejų bendruomenę bei svečius iš aplinkinių vietovių.

Rytas prasidėjo žvejų varžybomis, o dienos metu netrūko veiklų visiems – vyko vaikų atrakcijos, edukacija „Miško akademija“, estafetės, tinklinio varžybos. Šventės dalyviai išbandė jėgas ir nuotaikingose rungtyse: varžėsi atpažindami kailius, užrištomis akimis, bei laikydami bokalą, o šienpjoviai demonstravo savo meistriškumą tradicinėse varžytuvėse.

Renginio svečiai galėjo varžytis, kas greičiau surinks rankinę mėsos malimo mašinėlę, išbandyti savo jėgas šaudant iš lanko. Šventės metu veikė „Miško skonių kiemas“, kuriame vyko degustacijos bei parodomoji edukacija apie dešrelių gamybą iš elnienos, sulaukusi didelio susidomėjimo. Po visų veiklų visi šventės dalyviai galėjo pasimėgauti šventiniu koncertu! Tai buvo diena, kupina juoko, bendrystės ir gražių akimirkų!

Projektas finansuotas Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis (1500  Eur) pagal priemonę „Nevyriausybinių organizacijų veiklos kokybės gerinimo ir efektyvumo didinimo rėmimas“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir prisidėjusiems prie šventės įgyvendinimo – jūsų dėka ši diena tapo ypatinga! Taip pat ačiū kiekvienam dalyviui ir svečiui, kurie kūrė šventės atmosferą.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Joniškio skyrius