Rudiškių bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Projektui įgyvendinti gautas finansavimas (1500 Eur) Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų pagal priemonę „Nevyriausybinių organizacijų veiklos kokybės gerinimo ir efektyvumo didinimo rėmimas“, savo lėšomis prisidėjo ir Rudiškių kaimo bendruomenė.
Projektas buvo vykdomas rugsėjo–lapkričio mėnesiais. Projekto metu įgyvendintos šios edukacinės programos – „Judėk laisvai“ (10 užsiėmimų su edukatore Rasa Kazimieraitiene), „Molis tavo rankose“, „Tapyba ant stiklo, vitražo gamyba“, „Piešimas kava“, „Šiaurietiško ėjimo technika ir nauda“, paskaita „Sveikas gyvenimas“ .
Renginiuose dalyvavo įvairaus amžiaus Rudiškių bendruomenės nariai, Rudiškių seniūnijos, Beržėnų senjorų namų gyventojai.
Projektu, kuris tęsėsi tris mėnesius padėjome žmogui išlikti sveikesniam, žvaliam, energingam, suteikėme žinių apie reguliarų fizinį aktyvumą, kuris labai svarbus vyresnio amžiaus žmonėms. Eduktoriai su savo edukacinėmis programomis padėjo pažinti pasaulį, pajusti gamtos galias, suvokti naujoves, prasmingai leisti laisvalaikį su draugais ir patirti daug malonių akimirkų. Veiklų įvairovė skatina neatsilikti nuo vis kintančio pasaulio. Visa sukaupta patirtis įgyvendinus projektą „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ padės praplėsti bendruomenės veiklas ir stiprins ryšį tarp bendruomenės narių ir Rudiškių seniūnijos gyventojų. Ačiū projekto partneriams, dalyviams, lektorei už įdomią paskaitą, edukatoriams už įvairias veiklas.
Rudiškių kaimo bendruomenė
