mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

NVO naujienos

Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis Karklėje
Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis Karklėje

Po metų pertraukos, birželio 10-12 d. Karklėje vyko jau 19 Respublikinis Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis, skirtas Savanorystės ir Lietuvos jaunimo metams paminėti.

Į pajūrį iš Joniškio šį šeštadienį taip pat vyko gausus būrys bendruomeniečių iš Daunoravos, Rudiškių, Plikiškių. Kelionę organizavo Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga, įgyvendinanti projektą „Dalyvavimas respublikiniame renginyje“ Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo Joniškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Joniškio rajono bendruomenininkai dalyvavo sportinėse varžytuvėse, meninėje rungtyje, lankėsi kitų rajonų bendruomenių kiemeliuose, atliko ten vykdomas užduotis. Džiugu, kad veiklose dalyvavo ne tik vyresni bendruomenių nariai, bet ir jaunimas.

Vykęs renginys ne tik leido Joniškio rajono kaimo bendruomenių nariams geriau pažinti vieniems kitus, tačiau suteikė ir puikią progą pamatyti kitų bendruomenių veiklas, praplėsti pažinčių ratą, pasisemti idėjų ir gerosios patirties sėkmingam kaimo ir jo gyventojų problemų sprendimui.

Dėkojame renginį organizavusiai Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už puikų laiką ir suteiktas galimybes pažinti kitų regionų bendruomenes.

Ypatinga padėka Joniškio rajono kaimų bendruomenių aktyviausiems nariams už nepakartojamas emocijas ir nuostabų laiką bendraminčių būryje!

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga