Liepos 29 d. Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Gita Vilčiauskienė, Nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkė Alfrida Kubeckienė, tarybos sekretorė Rasa Birutytė bei kiti tarybos nariai lankėsi Raseinių rajone.
Pagrindinis vizito tikslas – susipažinti su Raseinių rajono NVO tarybos veikla, pasisemti gerosios patirties ir ieškoti naujų bendradarbiavimo galimybių.
Joniškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nariai dalyvavo susitikime su Raseinių rajono NVO ir bendruomeninių organizacijų tarybų atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Jonas Vazgys, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Diana Kaupaitienė ir mero patarėjas Algirdas Gricius.
Susitikimo metu buvo aptartos priemonės, kuriomis Raseinių savivaldybė stiprina bendruomenių veiklą. Savo patirtimi pasidalijo ir Joniškio rajono atstovai – mūsų savivaldybė 2025 metais kaimo bendruomenėms stiprinti skirta 78 500 eurų savivaldybės biudžeto lėšų.
Vėliau svečiai aplankė Mirklių ir Pramedžiavos kaimų bendruomenes, kuriose susipažino su įgyvendintais projektais ir bendruomenių veikla. Taip pat apsilankyta Maltos ordino pagalbos tarnybos Viduklės grupėje, kur vadovė Gerda Visockienė su komanda pristatė senjorų ir vaikų dienos centrų veiklas, įrengtus muziejus bei bendradarbiavimo su kitomis įstaigomis patirtį.
Joniškio rajono savivaldybė
