mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

NVO naujienos

Įvyko Joniškio, Šiaulių ir Pakruojo miestų VVG bendradarbiavimo susitikimas
Įvyko Joniškio, Šiaulių ir Pakruojo miestų VVG bendradarbiavimo susitikimas

Praėjusią savaitę įvyko Joniškio, Šiaulių ir Pakruojo miestų vietos veiklos grupių bendradarbiavimo susitikimas. Joniškyje vykusiame susitikime dalyvavo Joniškio miesto VVG vadovė Vaida Aleknavičienė, Pakruojo miesto VVG vadovė Vaida Šeižė ir Šiaulių miesto VVG vadovė Diana Armalienė.

Susitikimo metu pasidalinta patirtimi miesto strategijų administravimo klausimais, įgyta projektų vykdymo patirtimi, sėkmingų projektų socialinėje, darbinių įgūdžių suteikimo ir darbo praktikos įgijimo bei verslumo skatinimo ir verslo rėmimo įgyvendinimo pavyzdžiais.

Šiaulių miesto VVG projekto vykdytojo VšĮ „Nacionalinė regionų plėtros agentūra“ atstovė Aida Adeikienė pasidalino projekto įgyvendinimo patirtimi darbo praktikos ir žinių suteikimo dalyviams veiklose, patirtais iššūkiais ir sėkmingu bendradarbiavimu projekte kartu su UAB „Elva“ ir kitomis privačiomis įmonėmis, kurios priima dalyvius įgyti darbo patirties bei įgūdžių.

Miestų VVG atstovai pasidžiaugė sėkmingai įgyvendinamomis 2014-2020 m. miesto strategijomis, projektuose teikiama nauda dalyviams, įveiktais iššūkiais įtraukti į veiklas pabėgėlių ar kitataučių statusą turinčius dalyvius ir sėkmingiausiais projektų pavyzdžiais.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija