mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

NVO naujienos

Įsigyta technika viešosioms erdvėms prižiūrėti
Įsigyta technika viešosioms erdvėms prižiūrėti

Mindaugių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Švari gamta – darni bendruomenė“. Projekto tikslas – tinkamai ir kokybiškai prižiūrėti viešąją erdvę. Uždavinys – įsigyti viešosios erdvės priežiūrai reikiamą techniką.

Mindaugių kaimo bendruomenė savo veiklą vykdo Liepų g. 16 Pavirčiuvės k. esančiame pastate. Prie šio pastato yra 0,4694 ha valstybinės žemės sklypas, kurį bendruomenės nariai prižiūri, pjauna žolę. Tai atliko savo asmeninėmis žoliapjovėmis, tačiau laikui bėgant tokių žmonių skaičius mažėjo. Technikos gedimai buvo viena iš esminių priežasčių.

Greta bendruomenės namų yra erdvi asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, kurios gale stovi lauko scena. Aikštelė taip pat reikalauja nuolatinės prižiūros, švaros. Bendruomenė adresu Liepų g. 3 yra įrengusi krepšinio aikštelę aplink kurią taip pat yra nemažai šienaujamo ploto. Šių erdvių priežiūrai buvo būtina įsigyti žoliapjovę, lapų pūstuvą ir aeratorių.

Pateikus paraišką pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ aprašą, gautas finansavimas (1125 Eur). Lėšas skyrė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto lėšomis įsigijus reikiamą techniką, bus tinkamai prižiūrima viešoji erdvė prie bendruomenės namų bei prie krepšinio aikštelės.

Joniškio rajono savivaldybės administracija