mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

NVO naujienos

Įgyvendintas projektas „Mes kūrybingi“
Įgyvendintas projektas „Mes kūrybingi“

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Joniškio rajono bendrija įgyvendino projektą „Mes kūrybingi“. Projekto tikslas – skatinti narių kultūrinę ir švietėjišką veiklą.

Projekto metu buvo suorganizuotos net trys edukacijos: užsiėmimas su ,,Olifu'' spalvų mašina, ,,Ebru'' technika ir gamyba iš japoniško šalto porceliano. Visi edukaciniai užsiėmimai vyko bendradarbiaujant su Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centru. Užsiėmimų metu moterys „Ebru“ technika piešė paveikslus, dirbo su spalvų mašina bei pasigamino sages. Kas galėjo pagalvoti, kad jų gamybai reikia ryžių miltų, šiek tiek lipalo ir lašelio skysto muilo? O kokios sagės buvo pagamintos!

Savaitgalį nuvilnijo „Bočių“ organizuotas renginys „Vėl ilgiuosi tavęs“. Renginio pavadinimas tikrai atitiko senjorų būseną. Su joniškiečiais po ilgų pandemijos metų atvyko susitikti kolegos iš Akmenės, Radviliškio, Šiaulių rajonų. Renginio metu netrūko pasikalbėjimų, dainų ir šokių. Savo parengtas dainų programas atliko visi svečių kolektyvai, taip pat ir joniškiečiai. Tą dieną  nei vienas nesijautė vienišas.

Projekto įgyvendinimo metu didinamos meninės ir kultūrinės iniciatyvos, skatinama bendravimas, kūrybiškumas, saviraiška. Tai mažina senjorų vienatvę, atskirtį.

Projektas įgyvendintas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ aprašą, gautas finansavimas (789,25 Eur). Lėšas skyrė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Joniškio rajono savivaldybės administracija