mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Korupcijos prevencija

Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo mokymai Joniškyje
Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo mokymai Joniškyje

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje vyko korupcijos prevencijos renginys, kuris organizuotas įgyvendinant 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiklos programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonės „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“ projektą „Nepakantumo korupcijai skatinimas Europos sąjungos paramos administravimo srityje“.

„Tikime, kad įgytos žinios bus naudingos savivaldybės  tarybos nariams ir administracijos darbuotojams.“, – renginio pradžioje džiaugėsi savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir kvietė pasinaudoti galimybe lektorei užduoti aktualius klausimus, kylančius kasdieninėje veikloje.

Mokymų metu dalyviai supažindinti su Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje taryboje įstatymo numatytomis priemonėmis, kurių tikslas užtikrinti, kad viešuosius įgaliojimus turinčių asmenų priimami sprendimai būtų nešališki, teisingi ir atitinkantys pagrįstus visuomenės lūkesčius. Pagrindinis dėmesys skirtas privačių interesų deklaravimui, nusišalinimo pareigai, apribojimams, susijusiems su dovanų priėmimu.

Įgytos žinios padės savivaldybės tarybos nariams, padalinių vadovams, kurie turi rūpintis savo pavaldžių darbuotojų interesų konfliktų prevencija, geriau suprasti ir tinkamai vykdyti viešųjų ir privačių interesų derinimo nuostatas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija