mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Korupcijos prevencija

Dalyvauta renginyje „Viešieji ir privatūs interesai – kas tai ir kaip juos valdyti?“
Dalyvauta renginyje „Viešieji ir privatūs interesai – kas tai ir kaip juos valdyti?“

Šiandien vyko iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotolinis renginys „Viešieji ir privatūs interesai – kas tai ir kaip juos valdyti?“, kuriame patirtimi dalijosi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus, Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) ir VĮ „Registrų centras“ atstovai. 

Nuotolinėje diskusijoje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė ir specialistė Lolita Dulevičienė. Pranešėjai pasidalijo viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje patirtimi ir aptarė praktinius jų įgyvendinimo aspektus.

Kaip diskusijos metu sakė STT atstovas, viešųjų ir privačių interesų valdymas svarbus tuo, kad darbuotojas gali laisvai atlikti savo funkcijas, nebijodamas, kad jo priimami sprendimai gali pridaryti žalos tiek jam pačiam, tiek organizacijai. Darbdavys, valdydamas interesų konfliktų rizikas, taip pat gali būti ramus, kad pavaldiniai atlieka savo darbą geriausiai pagal turimą kompetenciją, taip pat mažėja tikimybė patirti žalą organizacijos reputacijai, finansams, kompetencijai, mikroklimatui.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija