mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Korupcijos prevencija

Dalyvauta renginyje „Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse“

Šiandien vyko iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotolinis renginys „Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse“.

Diskusijos metu sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministrė Ieva Valeškaitė ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė. Renginyje pranešimus skaitė ir gerąja praktika dalinosi STT Korupcijos prevencijos valdybos Korupcijos rizikos skyriaus Domantas Lukauskas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento direktorius Vaidotas Rudokas, AB „Lietuvos paštas“ Saugos ir prevencijos departamento vadovas Andrius Varnelis ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Rizikų valdymo skyriaus vadovas Aurimas Kudūkis.

Renginio metu pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas – tai praktinio taikymo metodinė priemonė, padėsianti valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms kurti skaidrią antikorupcinę aplinką, didinti verslo skaidrumą ir atsakingumą.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija