mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Jaunimo aktualijos

Joniškio rajono savivaldybės atstovai dalyvavo tarptautiniuose Erasmus+ mokymuose

Rugpjūčio 25–30d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Indrė Medzevičienė ir Joniškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos narė Austėja Karbauskytė dalyvavo tarptautiniuose Erasmus+ mokymuose „Keep it real! 2025“, kurie vyko Kaišiadorių rajone. Mokymus organizavo Jaunimo reikalų agentūra.

Intensyvių užsiėmimų metu mokymų dalyviai gilinosi į tai, kaip kokybiškai parengti jaunimo mainų paraišką bei sėkmingai įgyvendinti jaunimo mainų projektus, finansuojamus Europos sąjungos lėšomis. Mokymų metu taip pat buvo kuriamos ir stiprinamos tarptautinės partnerystės tarp dalyvaujančių organizacijų, kurios ateityje prisidės prie jaunimo galimybių plėtros bei aktyvaus dalyvavimo tarptautinėje erdvėje.

Mokymuose dalyvavo atstovai iš: Lietuvos, Olandijos, Airijos, Graikijos, Slovėnijos, Lenkijos, Sakartvelo ir Italijos.

Joniškio rajono savivaldybė