mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Jaunimo aktualijos

Išrinkti atstovai į Joniškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą
Išrinkti atstovai į Joniškio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą

Paskutiniąją liepos mėnesio dieną vyko visuotinis jaunimo organizacijų susirinkimas, kurio metu deleguoti keturi nariai į šiuo metu formuojamą Jaunimo reikalų tarybą.

Vicemerė Vaida Aleknavičienė pristatė Jaunimo tarybos vykdytas veiklas, kvietė susirinkime dalyvavusius jaunuolius būti aktyviais sprendžiant jaunimo politikos klausimus rajone.

Jaunimo reikalų tarybos veiklos tikslai:

  1. nagrinėti su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus;
  2. teikti savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos, jos įgyvendinimo ir su tuo susijusių teisės aktų projektų;
  3. stiprinti savivaldybės institucijų, įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimą.

Jaunimo reikalų taryba sudaroma savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui.

Joniškio rajono savivaldybės administracija