Paskutiniąją liepos mėnesio dieną vyko visuotinis jaunimo organizacijų susirinkimas, kurio metu deleguoti keturi nariai į šiuo metu formuojamą Jaunimo reikalų tarybą.
Vicemerė Vaida Aleknavičienė pristatė Jaunimo tarybos vykdytas veiklas, kvietė susirinkime dalyvavusius jaunuolius būti aktyviais sprendžiant jaunimo politikos klausimus rajone.
Jaunimo reikalų tarybos veiklos tikslai:
- nagrinėti su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus;
- teikti savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos, jos įgyvendinimo ir su tuo susijusių teisės aktų projektų;
- stiprinti savivaldybės institucijų, įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimą.
Jaunimo reikalų taryba sudaroma savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui.
Joniškio rajono savivaldybės administracija
