Pavasaris – švarinimosi metas. Vis anksčiau kylant ir vėliau leidžiantis saulei norime matyti gražią ir švarią aplinką.
Jau tapo tradicija, kad pavasarį gyventojai, bendruomenės, įmonės ir įstaigos dalyvauja įvairiose talkose, atliekų ir šiukšlių rinkimo iniciatyvose, tvarko ne tik savo privačią aplinką, bet ir viešąsias erdves (parkus, skverus, visuomeninės paskirties objektų teritorijas).
Joniškio rajono savivaldybės administracija kviečia pagal galimybes prisidėti prie Joniškio krašto viešųjų erdvių tvarkymo ir inciatyvos „Mes darom“. Įmonės, įstaigos, bendruomeninės organizacijos ir visi joniškiečiai raginami savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad mums rūpi ne tik privačių kiemų teritorijos švara, bet ir tvarkinga viešųjų erdvių aplinka.
Iniciatyvos metu tvarkomų vietovių sąrašas
Balandžio 24–29 dienomis Joniškio (Ramonų pl. 4, Bariūnų k.) ir Žagarės (Rengių g. 41, Žvelgaičių k.) didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės nemokamai priims talkininkų surinktas ir išrūšiuotas atliekas.
Atkreipiame dėmesį, kad visos aplinkos tvarkytojų surinktos atliekos privalo būti surūšiuotos. Didelio gabarito atliekos (baldai, jų dalys, buitinė technika, automobilių dalys ir t.t.) ir kitos surinktos atliekos į didelio gabarito atliekų aikšteles minėtomis aplinkos tvarkymo dienomis priimamos darbo dienomis II–V 9.00–18.00 val., VI 9.00–17.00 val., pietų pertrauka: 13.00–13.45 val.
Dėkojame visiems Joniškio rajono gyventojams, kurie nuspręs laisvą laiką paskirti savo krašto aplinkos tvarkymui.
Joniškio rajono savivaldybės administracija
