mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Aplinka

Eglučių surinkimo iniciatyva
Eglučių surinkimo iniciatyva

Eglučių surinkimo iniciatyva

Kasmet per žiemos šventes visų mūsų namus papuošia tūkstančiai žaliaskarių eglučių, džiuginančių mūsų širdis ir teikiančių namams jaukumą ir šventinę nuotaiką. Liūdna, tačiau šventėms praėjus su eglutėmis tenka atsisveikinti.

Informuojame, kad šiemet eglučių surinkimas Joniškyje ir Žagarėje vyks sausio 11 ir 13 dienomis.

Prašome daugiabučių namų gyventojų nupuoštas eglutes, eglių šakas be jokių metalinių ar kitų detalių tvarkingai sudėti prie daugiabučiam namui priklausančios atliekų surinkimo aikštelės, iš kurios jos bus paimtos ir išvežtos. Prašome nepalikti eglučių kiemuose, po balkonais, neteršti savo ir kaimynų gyvenamosios aplinkos, o taip pat nedėti šakų ir eglių į pusiau požeminius atliekų konteinerius.

Individualių namų gyventojai, turintys tokių eglučių, privalo jas patys tinkami susmulkinti ir panaudoti savo namų reikmėms.

Visi kartu sukurkime gražią tradiciją ir nupuoštas eglutes suneškime tvarkingai, nemėtant jų savo gyvenamojoje aplinkoje. 

Joniškio rajono savivaldybės administracija