Šių metų kovo 12 d. nuo 14.00–16.00 val. Akmenės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje vyks Akmenės r. ir Joniškio r. „Tūkstantmečio mokyklų II“ pažangos planų pristatymo renginys.
Renginio tikslas: supažindinti bendruomenę su Savivaldybių parengtais planais.
Auditorija: švietimo atstovai, TŪM atstovai, valdžios atstovai, žiniasklaida.
Preliminari renginio programa:
- Akmenės rajono savivaldybės atstovų įžanginis žodis.
- Joniškio rajono savivaldybės atstovų įžanginis žodis.
- TŪM atstovai pristato programą, jos eigą, atskleidžia svarbiausius momentus:
Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis pristatys Akmenės rajono savivaldybės pažangos planą,
Akmenės rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklos pristatys planuojamas veiklas ir darbus:
- Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija,
- Akmenės rajono Ventos gimnazija,
- Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija,
- Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija.
Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Marta Stonienė pristatys Joniškio savivaldybės pažangos planą,
Joniškio rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklos pristatys planuojamas veiklas ir darbus:
- Joniškio „Aušros“ gimnazija,
- Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla,
- Joniškio Mato Slančiausko progimnazija.
Klausimai, refleksija.
Padėka susirinkusiems, renginio pabaiga.
*Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
Joniškio rajono savivaldybės administracijos ir Akmenės rajono savivaldybės administracijos informacija
