mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Socialinė iniciatyva „Ženk Nerūkęs“
Socialinė iniciatyva „Ženk Nerūkęs“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti „Jaunimo metais“, gegužės 2–30 dienomis organizuoja socialinę iniciatyvą „Ženk Nerūkęs“.

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį.

Kiekvienas, dalyvaudamas iniciatyvoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką bei iniciatyvos pabaigoje - daugiausiai žingsnių per iniciatyvą nužingsniavusį apdovanosime specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Paskatinkime visus gegužės 2 – 30 d. dalyvauti iniciatyvoje „Ženk nerūkęs‘‘!

Kaip dalyvauti:

Išankstinė registracija socialinėje iniciatyvoje „Ženk Nerūkęs‘‘ jau prasidėjo ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję ČIA.
  • Spauskite „taurės“ ikoną.
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

Kilus klausimams, prašome kreipkitės el. paštu laura.bieliauskiene@ntakd.lt arba tel. +370 690 58 295.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija