mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Kviečiame teikti paraiškas premijoms gauti už aukštus pasiekimus sporto, kultūros ir meno srityse

Joniškio rajono savivaldybės administracija besibaigiant metams kviečia teikti paraiškas premijoms gauti už aukštus pasiekimus sporto, kultūros ir meno srityse.

Gauti premijas turi teisę sportininkai ir treneriai, meno kolektyvai, meno vadovai ar mokytojai, meno kūrėjai, deklaravę savo gyvenamąją vietą Joniškio rajono savivaldybėje, garsinantys Joniškio kraštą ir sportinę ar kūrybinę veiklą vykdantys savivaldybėje; taip pat sportininkai ir treneriai, meno kolektyvai atstovaujantys savivaldybei ir garsinantys Joniškio kraštą.

Premijos skiriamos savivaldybės sportininkams, meno kūrėjams už einamųjų metų reikšmingą ir aktyvią sportinę ar kultūrinę veiklą: aukštus pasiekimus nacionaliniuose, tarptautiniuose Europos ir pasaulinio lygmens konkursuose, varžybose, čempionatuose, olimpinėse žaidynėse.

Kandidatus gauti premiją savivaldybės administracijos kultūros ir sporto sritį koordinuojančiam padaliniui gali siūlyti savivaldybės kultūros, sporto, formaliojo ar neformaliojo švietimo, ugdymo įstaigų vadovai. Paraiškos priimamos elektroninėmis priemonėmis el. p. erika.sivickaite@joniskis.lt arba tiesiogiai pateikiamos ir registruojamos savivaldybės administracijos gyventojų priimamajame (101 kab.) iki gruodžio 31 d. Kilus klausimams galima susisiekti tel. 8 686 48 820.

Joniškio rajono savivaldybės administracija