mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Kviečiame prisijungti prie kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“

UAB „Joniškio vandenys“ prisijungė prie nacionalinės bendrovių „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ kampanijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“. Prie šios kampanijos prisijungti yra kviečiami visi Joniškio savivaldybėje veikiantys verslai, užsiimantys maitinimu ir apgyvendinimu.

Pagrindinis kampanijos tikslas – paskatinti visuomenę atsisakyti plastikinių buteliukų ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti skanų, sveiką ir šviežią vandenį iš čiaupo. Prie iniciatyvos prisijungę apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiantys verslai įsipareigoja savo klientams ar svečiams siūlyti atsigaivinti vandeniu iš čiaupo nemokamai, o prie iniciatyvos prisijungusios savivaldybės ir vandentvarkos įmonės – išreiškia palaikymą ir skleidžia žinią apie draugiškus aplinkai pasirinkimus ir kokybišką vandenį iš čiaupo, kuriuo galime pasigirti.

Kviečiame savivaldybės teritorijoje veikiančias maitinimo ir apgyvendinimo verslo įmones prisijungti prie kampanijos ir kreiptis į UAB „Joniškio vandenys“ abonentinį skyrių (tel. 8 426 61198; 8 615 48 653). Kampanijos metu (iki rugpjūčio mėnesio pabaigos) verslo įmonėms bus kompensuojama po 2 kub.m. vandens.

UAB „Joniškio vandenys“ informacija