Artėjant žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimui, Žemės ūkio ministerija kovo mėnesį visų šalies apskričių žemdirbiams, savivaldybių ir seniūnijų žemės ūkio skyrių vedėjams ir specialistams surengs nuotolinius informacinius seminarus.
Kviečiame Joniškio rajono žemdirbius kovo 23 d. 10 val. dalyvauti seminare apie pasėlių deklaravimo naujoves. Seminaras vyks nuotoliniu būdu, naudojant bendravimo programinį įrankį „Microsoft Teams“.
Seminare bus aptarti deklaravimo paraiškų, tiesioginių išmokų, intervencinių priemonių administravimo ir kiti klausimai.
Žemės ūkio ministerijos specialistai pristatys nuo 2023 metų taikomus žemės ūkio naudmenų geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės bei žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimus, taip pat aptars Žemės ūkio naudmenų bei kitų plotų ir ūkinių gyvūnų paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisykles.
Nacionalinės mokėjimo agentūros atstovai kalbės apie atliekamų patikrų aktualijas.
Renginio trukmė – apie 2,5 val.
Parengta pagal LR žemės ūkio ministerijos informaciją
