mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Skelbimai

Konferencija „Mobiliųjų telefonų vieta ugdymo(si) procese: sveikata, pasekmės ir susitarimai“

Kviečiame ugdymo įstaigų vadovus, pavaduotojus, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, tėvus ir visus, kuriems rūpi vaikų emocinė sveikata bei atsakingas technologijų naudojimas, dalyvauti konferencijoje, skirtoje mobiliųjų telefonų vietai vaikų kasdienybėje ir ugdymo procese aptarti.

  • Data: 2026 m. gegužės 21 d.
  • Laikas: 10.00 val.
  • Vieta: Joniškio Raudonoji sinagoga.

Konferencijos tikslas – suburti švietimo bendruomenę ir tėvus aptarti mobiliųjų telefonų poveikį vaikams bei pasidalinti praktiniais sprendimais, stiprinant mokyklos ir šeimos bendradarbiavimą kuriant saugią ir atsakingą aplinką.

Renginio metu bus nagrinėjami:

  • vaikų ir paauglių emocinės bei neurologinės sveikatos aspektai;
  • priklausomybės nuo ekranų ir skaitmeninio streso tema;
  • mokyklų praktikos kuriant mobiliųjų telefonų naudojimo taisykles;
  • tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo svarba;
  • nepilnamečių elgesio elektroninėje erdvėje teisiniai aspektai.

Renginio programa

Tai galimybė ne tik išgirsti specialistų įžvalgas, bet ir kartu ieškoti sprendimų, kaip kurti saugią, atsakingą ir vaikų gerovei palankią skaitmeninę aplinką.

Joniškio rajono savivaldybės administracija