mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Skelbimai

Jaunimo metams skirta interneto svetainė
Jaunimo metams skirta interneto svetainė
Publikuota Jaunimo metams skirta interneto svetainė jauni2022.lt!
 
Šioje interneto svetainėje bus skelbiamos visos naujienos susijusios su jaunimo metais, taip pat talpinama informacija apie renginius bei kitas iniciatyvas susijusias su Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Dalis informacijos vis dar yra rengiama, todėl palaipsniui jame atsiras vis daugiau naujienų, renginių bei kitos aktualios informacijos, todėl Jaunimo reikalų agentūra kviečia svetainėje lankytis reguliariai ir dalintis žinia apie interneto puslapį su aktualiais partneriais ir draugais bei socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes #jauni2022, #EYY2022, #EuropenYearofYouth2022.
 
Kaip jūs galite prisidėti prie šios interneto svetainės?
 
Jei turite Jaunimo metams aktualių naujienų ir jomis norite pasidalinti, galite jas atsiųsti el. paštu justinas.juskevicius@jra.lt. Dalindamiesi naujiena parašykite bent kelias pastraipas teksto apie savo naujieną, pridėkite aktualias nuorodas ir foto ar video medžiagą, jeigu tokios bus.
 
Taip pat galite dalintis savo renginiais ir iniciatyvomis - prie renginių kalendoriaus rasite mygtuką „Įkelti savo renginį“, supildę ten prašomą informaciją pateiksite užklausą įkelti renginį, ją peržiūrėjęs Jaunimo reikalų agentūros specialistas renginį patvirtins ir jis atsiras jaunimo metų veiklų kalendoriuje.
 
Be to galite prisidėti ir prie skilties „Jaunimo galimybės“ – ten galite dalintis jaunimui skirtomis ilgalaikėmis programomis bei iniciatyviomis, kurios yra skirtos jaunimui nacionaliniu lygmeniu. Jei rasite klaidų ar turėsite pastebėjimų puslapiui prašome susisiekti el. paštu justinas.juskevicius@jra.lt.

Jaunimo reikalų agentūros informacija