Informuojame, kad Joniškio rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos sprendimu, artimiausiu metu įvažiavimas į vaikų darželį „Vyturėlis“ (ties Melioratorių a. 2 namu) bus pažymėtas geltona ištisine linija abiejose įvažiavimo pusėse.
Vadovaujantis kelių eismo taisyklėmis tai reiškia, kad nuo šiol abiejose įvažiavimo pusėse – draudžiama stovėti transporto priemonėms.
Joniškio rajono savivaldybės administracija
