LR Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo numatoma „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais“ programai skirti iš valstybės biudžeto skirti dar 9,582 mln. Įvertinę pavojų, kurį kelia nesaugiai naudojami dujų balionai skatiname gyventojus jų atsisakyti ir pasirinkti saugesnį energijos šaltinį – elektrą arba centralizuotai teikiamas gamtines dujas.
Šiuo metu šalyje dar yra apie 1000 daugiabučių namų, kuriuose naudojami nesaugūs dujų balionai. Atkreipiame dėmesį, kad nuo vasario 1 d. daugiabučių namų gyventojai, administratoriai ir bendrijos gali teikti paraiškas finansinei paramai gauti.
Šios paraiškos priimamos iki birželio 1 d.; visi projektai yra vertinami iš karto po paraiškos pateikimo, todėl bus pradėti įgyvendinti greičiau.
Suskystintų naftos dujų balionų šalinimo planas
Parengta pagal LR energetikos ministerijos informaciją
