Minint Europos judumo savaitę, rugsėjo 22 dieną nuo 17.00 val. iki 20.00 val. Žemaičių gatvės atkarpoje nuo pirmo iki dvidešimto namo (Joniškio mieste) bus pastatyti kelio ženklai „Įvažiuoti draudžiama“. Gatvė bus atvira pėstiesiems ir dviratininkams.
Atkreipiame dėmesį, kad rugsėjo 22 dieną nuo 18.00 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Žemaičių g. 7A, Joniškyje, vyks vieša Kangoo jumps treniruotė.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
Joniškio rajono savivaldybės informacija
