mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Vietinės rinkliavos mokėtojai už atliekų surinkimą raginami paskubėti sumokėti rinkliavą
Vietinės rinkliavos mokėtojai už atliekų surinkimą raginami paskubėti sumokėti rinkliavą

Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojams primename, kad 2022 m. birželio 30 d. pasibaigė antro ketvirčio mokėjimo terminas. Laiku nesuspėjus sumokėti vietinės rinkliavos už kiekvieną pradelstą dieną nuo visos laiku nesumokėtos sumos pradedami skaičiuoti 0,03 proc. dydžio delspinigiai. Delspinigiai skaičiuojami nuo artimiausios dienos po einamojo laikotarpio, už kurį vėluojama atsiskaityti.

Atkreipiame individualių valdų gyventojų dėmesį, kas savo individualioje namų valdoje neturi mišrių komunalinių atliekų rūšiavimo priemonių (konteinerių) ar prie jau turimų rūšiavimo priemonių nėra pritvirtinto indentifikavimo numerio, būtina nedelsiant pranešti savivaldybės rinkliavos administratoriui tel. (8426) 56 320 arba el. p. olga.vaiciuleviciene@joniskis.lt

Vietinės rinkliavos administratoriaus duomenimis 262 namų ūkiai vis dar neturi mišrių komunalinių atliekų rūšiavimo priemonių, todėl neturi galimybės mokėti mažesnės vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Joniškio rajono savivaldybės administracija