mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Vicemerė Vaida Aleknavičienė susitiko su švietimo atstovais iš Ukrainos
Vicemerė Vaida Aleknavičienė susitiko su švietimo atstovais iš Ukrainos

Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Vaida Aleknavičienė susitiko su Ukrainos švietimo atstovais, kurie dalyvauja nevyriausybinės organizacijos „Kelias į svajonę“ vykdomame projekte „Sėkminga karta“.  

Projekto tikslas – Ukrainos bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų teorinių ir praktinių žinių, įgūdžių bei profesinių kompetencijų tobulinimas ugdymo karjerai srityje ir jų praktinis taikymas mokinių ugdymo procese. Projektą finansuoja vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondas.

Susitikimo metu vicemerė pristatė Joniškio rajono švietimo situaciją, papasakojo apie rajone gyvenančius ukrainiečius, jiems ir jų vaikams teikiamą pagalbą, nuolatinį rajono bendradarbiavimą su miestu-partneriu Novoselicos savivaldybe bei kartu su Joniškio Rotary klubu vykdomas vaikų vasaros stovyklas Ukrainos vaikams.

PLATFORMA atstovė V. Aleknavičienė papasakojo ir apie ES savivaldybių ir regionų tarybos įsteigtą tinklą PLATFORMA, kuri skirta stiprinti vietos ir regionų valdymą, plėtoti vietos valdžios institucijų gebėjimų stiprinimą nacionalinėse Gruzijos, Moldovos respublikos bei Ukrainos savivaldybių asociacijose.

Susitikime dalyvavo Belocerkovski rajono meras Zasukha Roman bei Donecko srities Mariupolio rajono Mangušo švietimo skyriaus vedėja Sievierina Nelli.

Joniškio rajono savivaldybės administracija