mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Tarptautinio projekto Nordplus dalyvių vizitas Joniškyje
Tarptautinio projekto Nordplus dalyvių vizitas Joniškyje

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Nordplus projekto „Žaliojo mokymo(si) galimybės ankstyvojoje vaikystėje“ dalyviai iš Latvijos ir Estijos.

Vizito metu Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė projekto dalyviams iš Latvijos ir Estijos trumpai papasakojo apie Joniškio kraštą, švietimo sistemą ir pristatė bendradarbiavimo patirtį su miestais-partneriais Latvijoje ir Estijoje bei projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ įgyvendinimą.

„Labai džiaugiamės, kad Nordplus projektas – Baltijos šalių projektas, nes mūsų šalys labai panašios įvairiais aspektais. Esame sužavėti pas jus esančių darželių infrastruktūra ir modernumu“, – susitikimo metu sakė projekto dalyviai.

Nordplus projektą įgyvendina Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ kartu su lopšeliais-darželiais iš Latvijos ir Estijos.

Projekto tikslas – bendradarbiaujant ir keičiantis gerąja patirtimi tarp Baltijos šalių ikimokyklinių įstaigų, įsirengti lauko erdves, kurios išplėstų žaliojo mokymosi galimybes ir sudarytų sąlygas vaikams tyrinėti, pažinti ir atrasti, eksperimentuoti, kurti.

Šiandien 17.30 val. projekto dalyviai dalyvaus Joniškio „Aušros“ gimnazijos stadione vyksiančiame Europos judumo savaitės renginyje.

Projekto metu numatytos mobilumo veiklos (po 2 susitikimus Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje), mokymai, seminarai, kultūrinė-pažintinė programa. Spalį numatytas projekto dalyvių susitikimas Estijoje, o lapkritį – Latvijoje. Projekto trukmė – 18 mėn.

Projekto pabaigoje vyks tarptautinė konferencija „Žaliojo mokymosi galimybės ankstyvoje vaikystėje”.

Joniškio rajono savivaldybės administracija