mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Tarptautinio projekto dalyviai lankėsi Joniškio rajono savivaldybėje
Tarptautinio projekto dalyviai lankėsi Joniškio rajono savivaldybėje

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Vaida Aleknavičienė susitiko su Erasmus+ „DigiSchools“ projekto dalyviais atvykusiais vizito į Joniškio „Aušros“ gimnaziją.

Erasmus+ mokyklų partnerysčių projekto tikslas –  tobulinti mokytojų ir mokinių skaitmenines kompetencijas ir sėkmingai vykdyti tiek nuotolines, tiek hibridines veiklas ugdymo įstaigose.

Projekto dalyviai džiaugiasi, kad organizuojamos projektinės veiklos skatina dalintis įgyta patirtimi, pažinti kitas kultūras, plėsti akiratį, pasitikėti savimi, bendradarbiauti, atlikti kūrybinius darbus, mokytis ir mokyti.

Vicemerė susitikimo metu projekto dalyviams iš Rumunijos, Turkijos ir Portugalijos pristatė Joniškio rajoną ir papasakojo apie rajone vykdomas veiklas ir iniciatyvas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija