Joniškio rajono savivaldybės švietimo bendruomenės atstovai pradeda veiklas, susijusias su „Tūkstantmečio mokyklų“ programa.
Ruošdamiesi dalyvauti šioje programoje, rajono bendrojo ugdymo mokyklų vadovai: Edita Aukselienė, Ligita Eitkevičienė, Aldona Laucienė ir Vidmantas Sutnikas kartu su savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistėmis A. Lukšaite-Lapinskiene, Rasuole Nesaviene bei Joniškio rajono švietimo centro direktore Rasa Kelpšiene lankėsi Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje bei Telšių STEAM centre.
Metodinės išvykos metu susipažinta su Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos veikla, pasiekimais, pasidalinta patirtimi, kokių priemonių imamasi ugdymo įstaigoje siekiant gerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, fiksuojant individualią mokinių pažangą, įgyvendinant Kokybės krepšelio programą.
Darbėnų gimnazijos direktorė Sonata Litvinienė pristatė gimnazijoje taikomą LEAN sistemą, skirtą įstaigos veiklos efektyvumui gerinti.
Moderniame ir puikiai aprūpintame priemonėmis Telšių STEAM centre apžiūrėtos mechatronikos, informacinių technologijų, skaitmeninės gamybos laboratorijos, diskutuota apie STEAM veiklų įgyvendinimo galimybes, centro ir mokyklų bendradarbiavimo aspektus.
Joniškio ir Kretingos rajonų švietimo įstaigų vadovai pasidalijo įžvalgomis, kokios veiklos įstaigoje kuria didžiausią pridėtinę vertę, kurių galima atsisakyti ar supaprastinti.
Švietimo bendruomenės atstovai diskutavo atnaujinto ugdymo turinio, dalyvavimo „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje, įtraukiojo ugdymo klausimais.
Joniškio rajono savivaldybės administracija
