mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Švenčionių rajono savivaldybės mero ir jo komandos vizitas Joniškyje
Švenčionių rajono savivaldybės mero ir jo komandos vizitas Joniškyje

Joniškio rajono savivaldybėje oficialaus vizito atvyko Švenčionių rajono savivaldybės meras  Rimantas Klipčius su komanda.

Vizito metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius papasakojo apie Joniškio rajono seniūnijose vykdomas Darbo rinkos dienas, integracijos į darbo rinką pagrindines problemas ir sprendimų būdus.

„Bet kurioje gyvenimo srityje svarbiausias yra žmogus ir jo artimiausia aplinka – šeima, nuo kurios priklauso ir mūsų visų ateitis. Grąžinant bedarbius, ypač ilgalaikius, į darbo rinką, mes padedame ne tik jiems, bet tuo pačiu ir jaunai augančiai kartai – kuri matydama dirbančius tėvus, darbą laikys vertybe. Rajono seniūnijose vykstančios darbo rinkos dienos yra naudingos, nes iškilusios problemos sprendžiamos čia ir dabar“, – susitikimo metu sakė V. Gailius.

Susitikimo metu pažymėta, kad mažinti nedarbą padeda ir jaunimo užimtumo programos.

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Joniškio skyriaus vedėja Audronė Šlerpienė atkreipė dėmesį, kad nuolat bendradarbiaujama su Joniškio rajono savivaldybe skatinant gyventojų užimtumą bei mažinant socialinę atskirtį Joniškio rajone.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus atvejo vadybininkė Alma Bačianskienė pristatė Joniškio rajono savivaldybėje taikomą ilgalaikio nedarbo užimtumo mažinimo modelį.

„Įdarbinti gyventojus pavyksta tada, kai kiekvienam asmeniniu yra skiriamas individualus dėmesys ir pagalba. Užimtumo tarnybos duomenimis, nuo metų pradžios nedarbo lygis sumažėjo daugiau, nei 2 procentais“, – pristatydama ilgalaikio nedarbo užimtumo mažinimo modelį sakė A. Bačianskienė.

Joniškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovai su svečiais aptarė aktualius savivaldybių klausimus, ateities planus ir kylančius iššūkius.

Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorė Aldona Laucienė ir Dienos užimtumo centro socialinė pedagogė Alfrida Kubeckienė svečius supažindino su mokykloje įdiegtu specialiųjų ugdymo poreikių modeliu, Dienos užimtumo centro teikiamomis paslaugomis ir vykdomomis veiklomis bei pasidalijo patirtimi ir iššūkiais įtraukiant specialiųjų poreikių vaikus į bendrojo ugdymo klases ir veiklas.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija