mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Susitikta su policijos komisariato pareigūnais
Susitikta su policijos komisariato pareigūnais

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir vicemeras Aivaras Rudnickas susitiko su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato viršininku Marijumi Maciu, Joniškio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyresniaisiais tyrėjais Gintaru Raguliu bei Mariumi Kaziliūnu, tyrėju Gedmantu Šiupiniu ir vyriausiąja patrule Ema Staškuviene, dėl kurių profesionalumo jau kitą dieną po įvykdyto nusikaltimo buvo sulaikyti įtariamieji.

Pranešimo apie Joniškyje įvykdytą plėšimą policija sulaukė vasario 3-iosios vakare. Draugystės g. buvo užpulta nepilnametė. Du nepažįstami jaunuoliai, manoma, ją pargriovė ant žemės ir iš rankų pagrobė mobilaus ryšio telefoną bei krepšį su pinigine. Tą vakarą pareigūnams užčiuopti įtariamųjų pėdsakų nepavyko.

Kitos dienos rytą Reagavimo skyriaus pareigūnai, peržiūrėję miesto vaizdo kameras, aptiko galimų įtariamųjų atvaizdus ir išvyko į miestą jų ieškoti. Pirmiausia pareigūnai apžiūrėjo nukentėjusiosios nurodytą užpuolikų pasišalinimo iš įvykio vietos kelią ir surado išmestą iš mergaitės atimtą krepšį, kuris buvo tuščias. Vėliau pareigūnams važiuojant Statybininkų gatve, žvilgsnis užkliuvo už trijų žingsniuojančių jaunuolių. Dviejų požymiai buvo panašūs į vaizdo medžiagoje užfiksuotų jaunuolių požymius.

Pareigūnai identifikavo jų asmenybes. Tą pačią dieną įtariamieji buvo sulaikyti ir pristatyti į areštinę. Jiems pareikšti įtarimai dėl plėšimo. 18-metis ir jau 20-ties sulaukęs jaunuolis prisipažino, padarę šį nusikaltimą. Vienas jų su teisėsaugos pareigūnais reikalų turi jau nuo praėjusių metų.

Be šio ikiteisminio tyrimo, viena baudžiamoji byla dėl jo padaryto sukčiavimo jau perduota nagrinėti Šiaulių apylinkės teismui ir viena baudžiamoji byla dėl tos pačios nusikalstamos veikos – Kauno apylinkės teismui. Jose joniškietis kaltinamas tuo, kad, paskelbęs socialiniuose tinkluose apie parduodamas kompiuterio dalis ir gavęs už jas pinigus, tų dalių pirkėjams neišsiųsdavo.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos
ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija