mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Susisiekimo ministro vizitas Joniškyje
Susisiekimo ministro vizitas Joniškyje

Antradienį Joniškyje, lydimas savo komandos bei kelių priežiūros institucijų atstovų, lankėsi  LR susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Susitikimo metu daug dėmesio skirta Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje esančių kelių būklės ir priežiūros aptarimui, infrastruktūros gerinimo klausimams. Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius LR susisiekimo ministrui pateikė valstybinės reikšmės kelių ir gatvių, kuriuos būtų galima perduoti Joniškio rajono savivaldybės nuosavybėn, sąrašą.

„Gyventojams ir verslui geros kokybės infrastruktūra yra labai svarbi. Tai sukuria komfortiškas gyvenimo sąlygas ir patogų paslaugų prieinamumą“, – susitikimo metu kalbėjo meras.

Ministras kartu su komanda atkreipė dėmesį, kad dar šiemet planuojama pabaigti sudaryti neasfaltuotų kelių tvarkymo prioritetus.

Po susitikimo Joniškio rajono savivaldybėje susisekimo ministras su komanda apžiūrėjo įgyvendinamus projektus: „Joniškio miesto Malūno gatvės atšakos ir Melioratorių a. kapitalinio remonto darbai“ ir „Joniškio miesto V. Kudirkos, Pakluonių ir Statybininkų gatvių sankryžos rekonstravimo darbai“ bei valstybinės reikšmės gatves, kurias būtų galima perduoti Joniškio rajono savivaldybei.

M. Skuodis vizito pabaigoje pasidžiaugė, kad savivaldybė aiškiai žino savo prioritetus ir sėkmingai įgyvendina numatytus projektus.

Joniškio rajono savivaldybės administracija