mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Stiprinama gaisrų prevencija
Stiprinama gaisrų prevencija

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija (toliau – Ministerija) 2024 m. birželio 10 d. protokoliniu sprendimu pavedė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos bendradarbiaujant su savivaldybėmis identifikuoti, suteikti konsultacijas, planinius patikrinimus bei pritaikyti kitas priemones dėl priešgaisrinės saugos užtikrinimo objektuose, galimai jautriuose visuomenės saugumo jausmo užtikrinimo prasme.

Joniškio rajono savivaldybės administracija kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Joniškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba identifikavo Joniškio rajone esančius objektus, kurie yra jautrūs visuomenės saugumo jausmo prasme bei patvirtino identifikuotų objektų konsultacijų ir planinių patikrinimų grafiką.

Sąrašas

Identifikuojant objektus didelis dėmesys skirtas į prekybos paskirties (kurių plotas viršija 2000 kv. m.), kultūros paskirties ir socialinės globos įstaigas bei kitus masinio žmonių susibūrimo objektus.

Identifikuotų objektų atstovams bus teikiamos konsultacijas ir rekomendacijas, dėl tinkamo gaisrinės saugos būklės užtikrinimo objekte, akcentuojama objekto vadovo pareigą užtikrinti aktyviųjų gaisrinės saugos sistemų veikimą ir priežiūrą, darbuotojų gaisrinės saugos instruktavimą ir tinkamą objekto gaisrinės saugos būklę.

Joniškio rajono savivaldybės administracija