mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

„Socialinio taksi“ paslaugos Joniškio rajono senjorams ir negalią turintiems gyventojams
„Socialinio taksi“ paslaugos Joniškio rajono senjorams ir negalią turintiems gyventojams

Senjorai ir negalią turintys Joniškio rajono gyventojai iki gruodžio 14 d. turi galimybę naudotis socialinė paslauga „Socialinis taksi“.

Socialinė paslauga „Socialinis taksi“ – skirta senjorams ir žmonėms turintiems negalią, kurie dėl įvairių priežasčių negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu.  Paslauga apima pavėžėjimo paslaugą, nukėlimo ir užkėlimo paslaugą, palydėjimą, pagalbą išeinant iš namų, bei įsodinimą į transporto priemonę. Paslaugos projekte orientuotos į tai, kad žmonės su negalia galėtų jaustis nepriklausomi nuo kitų žmonių ar giminaičių.

Sutartį dėl socialinio taksi paslaugų teikimo Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje pasirašė Joniškio rajono savivaldybės administracija ir asociacija „Namiškiai“, kuriai iš savivaldybės biudžeto lėšų Bendruomenių socialinių inovacijų projektui („Socialinio taksi“ paslaugai) finansuoti buvo skirta 3000 eurų.

Paslaugą teikia – VšĮ „Socialinis taksi“ kartu su asociacija „Namiškiai“.

Automobilio vairuotojai-asistentai yra apmokyti būtinosios pagalbos teikimo, bendravimo ir kitų svarbių įgūdžių.

Asmenys, norintys naudotis „Socialinis taksi“ teikiamomis paslaugomis, turi užsiregistruoti paskambinę programos skambučių operatoriui telefono numeriu +370 604 91101.

Socialiniai partneriai rekomenduoja pavėžėjimo paslaugą užsisakyti bent prieš kelias dienas

Keleivio rezervuotu laiku į jo nurodytą vietą atvyks asistentas, kuris padės žmogui su negalia patekti iš namų į specialiai pritaikytą „Socialinis taksi“ automobilį. Pasiekus kelionės tikslą, asmeninis asistentas palydės keleivį į jam reikiamą objektą.

Paslauga teikiama principu – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Paslauga yra mokama. Už suteiktas paslaugas asmuo sumoka po kelionės vairuotojui-asistentui pagal nustatytus tarifus.

Asociacijos „Namiškiai“ ir  Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija