mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Savivaldybės vadovai pasveikino rajono abiturientus šimtukininkus
Savivaldybės vadovai pasveikino rajono abiturientus šimtukininkus

Joniškio rajono savivaldybės vadovai pagerbė ir pasveikino sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus. Šiemet egzaminų „šimtukus“ savo pademonstruotomis žiniomis užsitarnavo visų trijų gimnazijų abiturientai. Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivė Ugnė Šilinskaitė 100 balų įvertinimus gavo iš geografijos ir anglų kalbos, Paulius Šukys –  iš anglų kalbos.

Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos abiturientas Armandas Lukoševičius 100 balų įvertinimą surinko iš anglų kalbos, o Žagarės gimnazijos moksleivis Justas Pamparas triženklį balų įvertinimą gavo iš geografijos.

Meras džiaugėsi, kad Joniškio rajone užaugo nauja lyderių karta ir teigė tikintis, kad puikius mokymosi rezultatus per brandos egzaminų sesiją parodę abiturientai bus patys tikriausi Joniškio krašto ambasadoriai, nepriklausomai nuo to, kuriame Lietuvos ar Europos mieste bestudijuotų. Joniškis yra globalus ir jis yra ten kur yra joniškiečių. Meras palinkėjo gerų studijų ir studentiško gyvenimo, o taip pat pakvietė abiturientus praktikos vietą rinktis Joniškyje, o po studijų grįžti į savo kraštą.

Savivaldybės vadovai domėjosi abiturientų studijų planais, pomėgiais ir galimybėmis. Aptarė švietimo sistemos klausimus, išklausė pasiūlymus ir įžvalgas. Pasidalino savo patirtimi ir pasidžiaugė Joniškio krašto jaunimu.

Atsisveikindami savivaldybės vadovai palinkėjo būsimiems studentams drąsiai eiti savo pasirinktu keliu ir svarbiausia nebijoti klysti.

Joniškio rajono savivaldybės administracija