mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

„Poezijos pavasaris“ pasiekė Joniškį
„Poezijos pavasaris“ pasiekė Joniškį

Didžiausias literatūrinis renginys – tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ aplankė ir Joniškio rajoną. Tradicinė literatūrinė šventė kasmet organizuojama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Gegužės 27 dieną Joniškio rajono savivaldybėje apsilankė festivalio svečių grupė: poetai Rimvydas Stankevičius ir Aivaras Veiknys bei joniškietis aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Ancevičius.

Joniškio rajono savivaldybėje atvykusius svečius priėmė ir pasveikino Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Armonavičius, jo pavaduotas Aivaras Rudnickas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, šiuo metu vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Aušra Lukšaitė Lapinskienė, to paties skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė.

Joniškio literatų klubo ,,Audruvė“ narė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, šiuo metu vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, A. Lukšaitė Lapinskienė su svečiais diskutavo apie poeziją, literatūrą, lietuvių poetus ir žinoma, kūrybą. Diskusijoje dalyvavo ir savivaldybės vadovai. Administracijos direktorius T. Armonavičius akcentavo, kad įdomu klausytis į Joniškį atvykusių poetų pokalbių apie kūrybą ir poetinio žodžio galią.

Grupė poetinio žodžio puoselėtojų misiją tęsia Žagarėje, kur Žagarės dvaro rūmuose vyksta poezijos vidudienio renginys.

Baigiamasis susitikimas su „Poezijos pavasario 2022“ svečiais vyks šiandien 17.00 val. Joniškio raudonojoje sinagogoje.

Joniškio rajono savivaldybės administracija