mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Perduoti apdovanojimai Joniškio medikams
Perduoti apdovanojimai Joniškio medikams

Viešosios įstaigos Joniškio ligoninė kiemelyje antradienį, minint Medicinos darbuotojų dieną, apdovanoti Joniškio medikai. Sveikatos priežiūros įstaigų kolektyvus profesinės šventės proga sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Dėl epidemiologinės situacijos šalyje ir siekiant išvengti visų, su koronaviruso užsikrėtimu susijusių rizikų, rajono mero sveikinimo medikai ir medicinos darbuotojai klausėsi pro pravirus gydymo įstaigos langus. Medikams linkėta stiprios sveikatos, ryžto, ištvermės nelengvame jų kasdieniniame darbe, kada kasdien kovojama už pačius brangiausius žmogaus turtus – sveikatą ir gyvybes.

„Labai lengva pasiduoti abejingumui, apatijai ir nedaryti nieko, tik plaukti pasroviui. Ačiū, kad esate neabejingi. Neabejingi žmogui, jo skausmui, netekčiai, ačiū, kad nepasidavėte panikai, likote ištikimi savo priesaikai. Jūs – Joniškio medikai – kaip niekas kitas įrodėte, kad esate optimistai ir niekuomet neliksite nuošalyje. Tik jūsų dėka tikiu, kad po tamsios nakties išauš be galo gražus rytas“, - sveikindamas medicinos darbuotojus kalbėjo rajono vadovas.

Tradiciškai profesinės šventės proga rajono medikai pagerbti rajono savivaldybės apdovanojimais. Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus Bendrosios praktikos slaugytojai Stefanijai Paičienei už ilgametį pasiaukojamą darbą teikiant skubią pagalbą ir gelbstint žmonių gyvybes, geležinę kantrybę ir atsakingumą įteiktas Joniškio rajono savivaldybės padėkos ženklas. Už atsidavimą ir nuoširdų darbą COVID-19 pandemijos įkarščiu vienu aukščiausiu savivaldybės apdovanojimu – padėkos ženklu taip pat apdovanota Viešosios įstaigos Joniškio ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Virgita Tuminienė.

Mero padėkos raštai įteikti Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Neringai Kriščiūnienei, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro akušerei Marijai Adomaitienei, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Gėnei Pociuvienei, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Sigutei Šliažienei, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Danguolei Maldutienei, Viešosios įstaigos Joniškio ligoninės Ambulatorinės medicinos centro vyresniajai slaugytojai-slaugos koordinatorei Vilmai Paulauskienei, Viešosios įstaigos Joniškio ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Irenai Zenterekovai, Viešosios įstaigos Joniškio ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėjui Edvardui Juknai.

Padėkos dovanos įteiktos Joniškio ligoninės referentei Renatai Chmieliauskienei, Šeimos klinikos „Saulenė“ bendrosios praktikos slaugytojai Gintarei Pučinskienei ir akušerei Indrei Jonkuvienei. 

Siekiant išvengti didesnių kontaktų ir susirgimo koronavirusu rizikų, Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius apdovanojimus, skirtus medikams ir medicinos darbuotojams, perdavė Joniškio pirminės sveikatos centro ir viešosios įstaigos Joniškio ligoninė vadovams. Jie pasirūpins, kad padėkos ženklai ir padėkos raštai pasiektų mero apdovanotus kolektyvo narius.

Po sveikinimo ir apdovanojimų paskelbimo rajono medicinos darbuotojams dainas skyrė Joniškio kultūros centro atlikėjai.

Joniškio rajono savivaldybės administracija