mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Pasirašyta projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ sutartis
Pasirašyta projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ sutartis

Šiandien Lietuvos ir Latvijos savivaldybių atstovai susitiko Pakruojyje pasirašyti 2023 metų kelionių projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ sutarties.

Joniškio, Pasvalio, Biržų, Pakruojo, Bauskės savivaldybės jau septintus metus iš eilės organizuoja kelionių projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“. Sutarties pasirašymo renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vadybininkė Marta Laukutytė.

Kelionių projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ metu visi mėgstantys keliauti lietuviai ir latviai kviečiami aplankyti projekte dalyvaujančių  savivaldybių turistinius objektus bei kultūros renginius ir specialiuose žemėlapiuose-anketose užsidėti dalyvio antspaudus. Turistai turės galimybę dalyvauti loterijoje ir laimėti puikių prizų.

Projekto tikslas – skatinti turizmo plėtrą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, populiarinti Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono teritorijoje esančias lankytinas vietas.

Gegužės mėnesio pradžioje savivaldybių ir turizmo informacijos centrų interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose bus skalbiama detalesnė informacija apie kelionių projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ ir lankytinus objektus.

Joniškio rajono savivaldybės administracija