mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Pareigas palieka Kanceliarijos skyriaus vyriausioji specialistė R. Bijeikienė
Pareigas palieka Kanceliarijos skyriaus vyriausioji specialistė R. Bijeikienė

Joniškio rajono savivaldybės administracija šiandien atsisveikina su pareigas paliekančia Kanceliarijos skyriaus vyriausiąja specialiste Rima Bijeikiene. Rimos keliai su Joniškio rajono savivaldybės administracija išsiskiria po daugiau nei 25 metų.

1995 metais ji pradėjo dirbti Joniškio rajono savivaldybės administracijoje, nuo 2003-07-01 iki šiandien ėjo Kanceliarijos skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas.

Atsakingai pareigas ėjusi valstybės tarnautoja savo kolegas žavėjo profesionaliu požiūriu į darbą, nuoširdumu, gebėjimu telkti, patarti ir išspręsti visus kylančius iššūkius.

Administracijos vadovai darbą paliekančiai Rimai linkėjo atokvėpio, naujų įspūdžių, atradimų keliaujant, svajonių realizavimo ir didžiausios sėkmės kitoje karjeros stotelėje.

Atsisveikindama su kolegomis Rima sakė: „Man pasisekė, nes daugiau nei pusę savo gyvenimo dirbau patinkantį darbą. Buvo gera dirbti kolektyve, kuriame dirba geranoriški žmonės. Čia radau draugų, bendraminčių ir mokytojų. Čia turėjau galimybę įgyti ir atiduoti profesinius įgūdžius, žinias ir patirtį“.

Joniškio rajono savivaldybės administracija