mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Padėkota ilgamečiam Joniškio ligoninės vadovui Edmundui Baltakiui
Padėkota ilgamečiam Joniškio ligoninės vadovui Edmundui Baltakiui

Trečiadienio vakarą Joniškio kultūros centre vyko padėkos vakaras skirtas Joniškio ligoninės vadovo pareigas paliekančiam ilgamečiam įstaigos vyr. gydytojui Edmundui Baltakiui.

Už svarų indėlį į sveikatos įstaigos puoselėjimą, skirtą dėmesį ir suteiktą pagalbą rajono žmonių sveikatos labui, sutelktumą, iniciatyvumą ir aktyvumą asmens sveikatos priežiūros srityje E. Baltakiui susirinko padėkoti ir palinkėti geriausios kloties garbūs svečiai – Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, savivaldybės administracijos vadovai, LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, gerbiamo gydytojo kolegos, kitų įstaigų vadovai.

Nuoširdžius linkėjimus ir padėką už pastangas kuriant sveikesnę Lietuvą ir rūpinantis jos gerove gydytojui nuo Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio perdavė meras V. Gailius.

 „Kai dirbi savo gyvenimo darbą ir gyveni įstaigos, kurioje dirbi, svajonėmis, niekas negali sutrukdyti pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mums, joniškiečiams, ir visam Žiemgalos kraštui pasisekė, kad gerbiamas gydytojas Edmundas Baltakis, kartu su mūsų sveikatos sistema, ėjo vedinas savo gyvenimo aistros. Linkiu Jums, Edmundai, ne tik atrasti naujų pomėgių, bet ir įgyvendinti savo bei savo šeimos svajones“ – kalbėjo meras V. Gailius.

Geros sveikatos, ryžto siekti užsibrėžtų tikslų, turiningo laiko neįgyvendintoms svajonėms linkėjo Seimo narys L. Jonaitis.

Vyr. gydytojo pareigas Joniškio ligoninėje E. Baltakis ėjo nuo 1975 metų kovo 1 d. Tai ilgiausiai Lietuvoje vadovo pareigas vienoje gydymo įstaigoje ėjusi asmenybė. E. Baltakiui 2010 metais Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu buvo suteiktas Joniškio garbės piliečio vardas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija