mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Olimpiadų ir konkursų nugalėtojams padėkota už pasiekimus
Olimpiadų ir konkursų nugalėtojams padėkota už pasiekimus

Šiandien Joniškio Baltojoje sinagogoje rinkosi geriausi rajono moksleiviai, visus mokslo metus stebinę savo pasiekimais įvairiose olimpiadose ir garsinantys Joniškį. Taip pat jų mokytojai, padėję pasiekti šiuos laimėjimus, ugdymo įstaigų direktoriai, tėveliai. Šventę organizavo Joniškio rajono švietimo centras.

Renginio metu Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorius Tomas Armonavičius pasveikino rajono moksleivius ir jų mokytojus, pasidžiaugė rajono moksleivių pasiekimais, palinkėjo žingeidumo, toliau siekti aukštumų mokslo srityje.

Šventės metu Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos raštu apdovanotas Aurimas Ragulis, Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinys, Lietuvos mokinių informatikos, fizikos, matematikos ir mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniuose etapuose užėmęs I-ąsias vietas.

Geriausių mokinių ir mokytojų pagerbimo šventėje padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis apdovanoti rajono ir respublikinių biologijos, chemijos, geografijos, anglų kalbos, rusų kalbos, matematikos, fizikos, informatikos, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, technologijų prizinių vietų nugalėtojai bei meninių ir muzikinių konkursų laureatai.

Susirinkusiems savo šokius dovanojo Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos šokių studija „Kibirkštėlė”, o muzikiniais kūriniais džiugino Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokiniai.

Joniškio rajono savivaldybės administracija