mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Miestų iššūkyje Joniškis žingsniuoja koja kojon su šalies didmiesčiais
Miestų iššūkyje Joniškis žingsniuoja koja kojon su šalies didmiesčiais

Joniškio rajono gyventojai ne kalbomis, o nužingsniuotais kilometrais įrodo, kad yra vienas fiziškai aktyviausių kraštų Lietuvoje.

Joniškio miestas mobiliosios programėlės #walk15 Nacionaliniame judumo iššūkyje, kuriame žingsniuojama už savo miestą, šiuo metu rikiuojasi šeštojoje pozicijoje į priekį užleisdamas tik šalies didmiesčius.

Negana to, joniškiečiai demonstruoja charakterį ir nori ne tik išsaugoti šią poziciją, bet ir pabandyti kilti aukštyn, kur rikiuojasi Panevėžys (šiuo metu 5 vieta) ir Klaipėda (šiuo metu 4 vieta).

Primename, kad Miestų iššūkyje už savo miestą žingsniuoti gali kiekvienas norintis. Tereikia savo išmaniajame telefone turėti #walk15 programėlę, spausti šią nuorodą ir pasirinkus Joniškį prisijungti prie Miestų iššūkio.

Jei programėlės dar nesate parsisiuntę – problemų nekils. Užtruksite vos kelias minutes užsukę į „Google Play“ arba „AppStore“ savo išmaniajame telefone ir įvedę „walk15“.

Iššūkio pabaiga – lapkričio 16 diena, tad laiko dar į valias. Aktyviausiai žingsniavęs ir daugiausiai kilometrų sukoręs joniškietis bus apdovanotas specialiu mero Vitalijaus Gailiaus įsteigtu prizu.

Prisidėti prie žalesnės Lietuvos kūrimo galime kiekvienas – paprastais kasdieniais veiksmais, mažais pokyčiais, sąmoningesniais pasirinkimais. Ėjimas – vienas jų. Automobilius iškeisdami į žingsnius, rūpinamės ne tik savo fizine bei emocine sveikata, bet ir reikšmingai prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo.

Joniškio rajono savivaldybės administracija