mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Lietuvos–Vokietijos darbo grupė analizuos COVID-19 pandemijos poveikį jaunimui
Lietuvos–Vokietijos darbo grupė analizuos COVID-19 pandemijos poveikį jaunimui

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė yra viena iš septynių Lietuvos atstovių įtraukta į tarptautinę Lietuvos–Vokietijos darbo grupę, kuri analizuos COVID-19 pandemijos poveikį darbui su jaunimu bei ieškos sprendimų kaip įtraukti jaunimą į sprendimų priėmimą dėl pandemijos pasekmių šalinimo.

Lietuvos ir Branderburgo specialistai teiks patarimus kokie politiniai sprendimai gali padėti jaunimui, specialistams dirbantiems su jaunimu, kokį vaidmenį ir atsakomybes turi prisiimti savivaldybės.

Antradienį įvyko pirmasis grupės susitikimas, kurio metu dalyviai aptarė darbo planą bei rugsėjo mėnesį planuojamo seminaro temas. V. Aleknavičienė pristatys savo pačios atliekamą tyrimą „Socialinis darbas su vaikais ir jaunimu COVID-19 pandemijos metu: socialinių darbuotojų prisiminimai“. Lietuvoje šį projektą koordinuoja ir dalyvių atranką vykdė Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Darbo grupė taip pat sieks išsiaiškinti kokie esminiai neigiami padariniai jaunimo tarpe atsiskleidžia COVID-19 pandemijos metu, kokią įtaką jie turi su jaunimu dirbantiems specialistams. Identifikavus problemas, kylančius iššūkius bus teikiami pasiūlymai, rengiamos rekomendacijos.

Joniškio rajono savivaldybės administracija