mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Lietuvos žemdirbių šventėje apdovanoti joniškiečiai
Lietuvos žemdirbių šventėje apdovanoti joniškiečiai

Penktadienį Plungėje vyko 28-oji Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamo konkurso „Metų ūkis 2021“ apdovanojimų šventė, kurioje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, Joniškio rajono ūkininkų sąjungos vadovė Lilijana Šermukšnienė.

Joniškio rajono savivaldybė konkurse dalyvavo ir išrinko nugalėtojus bei prizininkus. Pirmoji vieta skirta Gediminui ir Ernestai Žebrauskams (Linkaičių k.), antroji – Arūnui ir Sandrai Ališauskams (Plikiškių k.), trečioji – Tomui Valuntoniui (Drąsutaičių k.).

„Metų ūkis 2021“ laureatus sveikino Kaimo reikalų komiteto pirmininkas, profesorius Viktoras Pranckietis, Lietuvos ūkininkų sąjungos vadovas Raimundas Juknevičius, LR žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas ir kiti garbūs svečiai.

Laimėtojais pripažįstami ūkiai, rajoninių vertinimo komisijų sprendimu, surinkę daugiausiai balų. Kiekviename rajone (savivaldybėje) išaiškinami tik trys geriausi ūkiai ir skiriamos pirma, antra ir trečia vietos.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasveikino „Metų ūkis 2021“ nugalėtojus ir prizininkus, palinkėjo ūkininkams derlingų metų ir sveikatos ir pažymėjo, kad Joniškio rajonas didžiuojasi savo žemdirbiais, kurie augina, kuria ir investuoja į savo kraštą.

Joniškio rajono savivaldybės administracija