mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas premijoms gauti už aukštus pasiekimus sporto, kultūros ir meno srityse
Kviečiame teikti paraiškas premijoms gauti už aukštus pasiekimus sporto, kultūros ir meno srityse

Joniškio rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas premijoms gauti už aukštus pasiekimus sporto, kultūros ir meno srityse.

Gauti premijas turi teisę sportininkai ir treneriai, meno kolektyvai, meno vadovai ar mokytojai, meno kūrėjai, deklaravę savo gyvenamąją vietą Joniškio rajono savivaldybėje, garsinantys Joniškio kraštą ir sportinę ar kūrybinę veiklą vykdantys savivaldybėje; taip pat sportininkai ir treneriai, meno kolektyvai atstovaujantys savivaldybei ir garsinantys Joniškio kraštą.

Premijos skiriamos savivaldybės sportininkams, meno kūrėjams už einamųjų metų reikšmingą ir aktyvią sportinę ar kultūrinę veiklą: aukštus pasiekimus nacionaliniuose, tarptautiniuose Europos ir pasaulinio lygmens konkursuose, varžybose, čempionatuose, olimpinėse žaidynėse.

Kandidatus gauti premiją savivaldybės administracijos kultūros ir sporto sritį koordinuojančiam padaliniui gali siūlyti savivaldybės kultūros, sporto, formaliojo ar neformaliojo švietimo, ugdymo įstaigų vadovai.

Paraiškos teikiamos iki š. m. gruodžio 31 d. Joniškio rajono savivaldybės Gyventojų priimamajame (Livonijos g. 4, I aukštas, 101 kab.) arba el. paštu erika.vitkauskiene@joniskis.lt. Paraiškas teikiant el. paštu, jos turi būti pasirašytos ranka, nuskenuotos ir pateiktos .pdf formatu, arba pasirašytos kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Joniškio rajono savivaldybės administracija