mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kviečiame siūlyti kandidatus tapti Joniškio rajono organų donorystės ambasadoriais
Kviečiame siūlyti kandidatus tapti Joniškio rajono organų donorystės ambasadoriais

Šį rudenį, spalio 8 d. minėsime Europos organų donorystės dieną. Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, įgyvendindamas valstybės politiką žmogaus audinių, ląstelių ir organų donorystės bei transplantacijos srityje ir formuodamas teigiamą visuomenės požiūrį į žmogaus audinių, ląstelių, organų donorystę, kasmet organizuoja šiai dienai skirtus renginius ir iniciatyvas. Jų tikslas – informuoti visuomenę apie donorystės tikslą ir prasmę, pagerbti organų donorystei ir transplantacijai labiausiai nusipelniusius Lietuvos žmones – žurnalistus, visuomenės veikėjus, gydytojus, kunigus, mokytojus, kitus aktyvius gyventojus.

Kviečiame gyventojus siūlyti organų donorystei nusipelniusį žmogų, gyvenantį Joniškio rajone. Galbūt tai Jūsų artimasis, draugas ar kaimynas? O gal tai Jūs? Prašome iki š. m. rugpjūčio 16 d. el. paštu gerda.skripkuviene@joniskis.lt siūlyti asmenis, gyvenančius Joniškio rajone ir nusipelniusius būti įvertintais kaip donorystės ambasadoriais iš mūsų krašto.

Laisvos formos siūlyme prašome nurodyti asmens vardą, pavardę, registruotą gyvenamąją vietą, trumpą donoro aprašymą ir kontaktus (el. paštą ir tel. nr.).

Kandidatas gali būti bet kokios profesijos atstovas, savo laiką, žinias ir pastangas skiriantis donorystės idėjai, jaučiantis pareigą su žmonėmis kalbėtis apie donorystę, padedantis suprasti šio ypač humaniško poelgio prasmę ir reikšmę, įkvepiantis kitus pasirašyti sutikimą Donoro kortelei gauti.

Joniškio rajono savivaldybės administracija